Seçkin bir mimarinin biçim verdiği , konfor ve lüks olanaklar ile müşteri memnuniyetine adanmış olan MEYDANCI LİMİTED ŞİRKETİ inşaat ve akaryakıt sektörlerinde faaliyet göstermek amacıyla 1982 Yılında kurulmuştur.

Çevre dostu ileri teknoloji ile donatılmış , yüksek kalitede mekanlar , A + konut ve ofisler geliştirmeye odaklanmış MEYDANCI LİMİTED ŞİRKETİ için bir proje , ihtiyaç aşamasından başlamakta , teslim süresi ve sonrasında da devam etmektedir.

Ayrıntılara verdiği özen ve yüksek kaliteli çözümleri ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan MEYDANCI LİMİTED ŞİRKETİ her zaman kalitesini üst düzeyde tutan projeler geliştirmektedir.

Akaryakıt sektöründe SHELL kalitesi ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi politika haline getirerek , ege nin incisi İzmir de toptan ve perakende akaryakıt ve otogaz satış hizmetini vermek üzere faaliyet gösteriyoruz.

Müşteri memnuniyetinin , çalışanların , tedarikçilerin ve çözüm ortaklarının kalitesine bağlı olduğuna inanan şirketimiz , müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler , en prestijli çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta ; faaliyette olduğu bölgelerde yeniliklerin öncüsü olmaktadır.

Müşteri isteklerinin getirdiği dönüşüm için çalışanlarını , çözüm ortaklarını ve tedarikçilerini , sürekli hazırlayan MEYDANCI LİMİTED ŞİRKETİ , uygulamaya koyduğu tüm politikaları zorunluluk değil bir gereklilik olarak kabul etmektedir.